Fotogalerie: Týden s EDISONEM

Naše škola se již podruhé zapojila do projektu zaměřeného na multikulturní vzdělávání EDISON, který nabízí mezinárodní studentská organizace AIESEC. V týdnu od 09.02. do 15.02.2015 bude do školy docházet skupina 7 zahraničních vysokoškolských studentů z Mexika, Kanady, Ukrajiny, Malajzie, Taivanu, Brazílie a Bulharska. Studenti budou seznamovat žáky se zeměmi, odkud pocházejí, formou prezentací a podílet se na výuce. Všechny workshopy, diskuse, interaktivní hodiny a hry budou vedeny v anglickém jazyce.
Náklady na organizaci a zajištění pobytu zahraničních hostů kromě ubytování uhradí Klub rodičů.
Povinností školy je zajistit i bezplatné ubytování, proto se obracíme s prosbou na rodiče a případně i na vyučující školy. Výhodou této pomoci je na oplátku komunikace s lektory nejen v angličtině.
V případě zájmu o zapojení do projektu kontaktujte prosím I.Šalamounovou (t.č. 545 428 513, salamounova@maskola.cz). V polovině února budeme znát již přesné informace o lektorech a rádi bychom následně uskutečnili informační schůzku, na které budeme případné zájemce o projektu podrobně informovat. Děkujeme za váš zájem a pomoc při zajištění projektu! Vedení školy