Grilování

Rozloučení se školním rokem jak má být!

První červnové úterý zorganizoval Klub rodičů při Masarykově základní škole a Mateřské škole, z. s. spolu s vedením školy již tradiční zábavné odpoledne Rozloučení se školním rokem. A že to bylo rozloučení, jak se patří! Na školním hřišti vyrostl skákací hrad a do širokého okolí zněla příjemná hudba. Děti si vyzkoušely žonglování s talířem, prošly se na chůdách, prověřily přesné oko a jistou ruku při střelbě na plechovky anebo se na pár okamžiků proměnily v provazochodce. Kromě zasloužených odměn a malého občerstvení na ně čekalo také velké překvapení, které maminky z Klubu rodičů každoročně obměňují a drží v tajnosti do poslední chvíle. To letošní zpestření všech her a zlatý hřebíček odpoledne oznámil zvučný hlas sirény brněnských záchranářů, kteří na školní pozemek zavítali s plně vybavenou sanitkou připravenou k večerní službě. Ochotně dětem i rodičům předvedli záchranu zraněného pacienta a po zbytek odpoledne podobně „zachraňovali“ a ošetřovali každého z mnoha malých zájemců. A když se nakonec slunce v podvečer nachýlilo nad obzor, nechtělo se dětem od školy a hlavně od vší té zábavy ani odcházet.